خاطرات من و ام اس
امیدوارم لحظات خوبی در این سایت داشته باشید .....

کاربر مهمان، خوش آمديد!


درباره :من یک بیمار MS هستم که از اردیبهشت 89 متوجه بیماریم شدم ، با همه توانم دارم باهاش مبارزه می کنم و سعی می کنم آینده ای روشن تر از نور واسه خودم بسازم ... خدایا شکرت ...
پروفایل مدیر : توت فرنگینمی دونم اسمش رو چی بزارم ...

نوشته شده توسط توت فرنگیدر تاریخ ۱۳٩۱/٧/٢۱

سلام به همه ی دوست جان های گرام خودم

داستان ما شده حکایت اون یارو که تو ده راهش نمی دادن سراغ کد خدا رو می گرفت. منظورم سر دارو ها و توزیع شون هست. داروی زیفرون مدتی هست ( به نظرم یک سال ) وارد بازار شده ولی هنوز حدود 30 نفر دارن ازش استفاده می کنن. حالا داروی من " بتافرون " وارد نمیشه میگن حساب های دولتی بسته شده که به نظر من دروغه.

چند روز پیش زنگ زدن گفتن بیایید که دارو توزیع شد. منم رفتم داروخونه هلال احمر و 7 تا دونه بتافرون خریدم به قیمت 172 هزار تومن. حالا کاش بتافرون اصل بود ! بتافرون توزیع شده دارویی هست که تو ترکیه بسته بندی میشه و خوب متاسفانه ...

به هر حال قراره از ماه های آینده کاری کنن دارو تو خود ایران بسته بندی بشه و با بیمه خدمات درمانی 350 هزار تومن و با بیمه تامین اجتماعی 250 هزار تومن توزیع بشه.

داروی ایرانی مصرف نخواهم کرد تا زمانیکه پرستارش خانم معلم بیکار بوده که آمده به عنوان پرستار داره کار میکنه و نماینده علمیش لیسانس مدد کاری داره و پزشک نیست.

داروی ایرانی مصرف نمی کنم تا زمانی که روی 300 - 400 نفر به صورت دلخواه نه اجبار !!! تست بشه و آزمایش های کبدی و ... نرمال از آب در بیاد.

خدایا شکرت منو آفریدی تا زندگی کنم و جلو کسانی بایستم و بگم ام اس چیه.

خدایا شکرت من دارم کم کم به هدفم می رسم.

خدایا چی بگم ؟ .............

خدایا ..................................

 

( پ.ن : چند روزه عصبی ام واسه همین امروز هم شکلک خبری نیست :(   )


کلمات کلیدی :قیمت بتافرون در بازار، بتافرون ترکی، داروی ایرانی، نبود دارو در بازار
نظرات ()
مطالب پیشینPowered By persianblog.ir Copyright © 2009 by http://ruzegaran.persianblog.ir
Design By : wWw.Theme-Designer.Com